www.cvonline.hu

Igazgatósági asszisztens, recepciós

  • A hirdetés 538 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég székhelyének adminisztrációs feladatainak ellátása

  • Változóidőpontokban megjelenő cégvezetők munkájának segítése az irodai feladatokban

  • Nyilvántartások kezelése

  • Tárgyalások előkészítése, szervezése

  • Egyéb ad hoc titkárnői feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Elegáns, megnyerő megjelenés

  • Kiváló kommunikációs képesség

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Számítógépes ismeretek, programok gyors elsajátítása

  • Kiváló szervezőgézség, rugalmasság

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel és bérigénnyel küldje részünkre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő