Dinamikusan növekvő, stabil hátterű pénzügyi szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

 IGAZGATÓSÁGI ASSZISZTENS

 (HF 9-6813

 pozícióba

Budapestre.

 Feladat

  • Az igazgatósági tagok munkájának segítése, jelentések, emlékeztetők, feljegyzések készítése,
  • Vállalati rendezvények, konferenciák, utazások szervezése,
  • Angol és német nyelvű kommunikáció lebonyolítása a partnerekkel,
  • Tárgyalások szervezése, hozzá kapcsolódó dokumentációk készítése,
  • Üzleti prezentációk megírásában részvétel,
  • Statisztikák, beszámolók készítése és egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség diplomával,
  • Aktív, jó angol ÉS német nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos csapatban,
  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6813"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése