www.cvonline.hu

Igazgatói személyi asszisztens

  • A hirdetés 916 napja lejárt
Munkavégzés helye

Dunaújváros

Feladatok
  • Ügyvezető Igazgató munkájának a támogatása
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Üzleti utakhoz kapcsolódó feladatok, szállásfoglalás, repülőjegy rendelés
  • Általános beszerzések előkészítése, ajánlatok kérése
  • Írásbeli jelentések készítése a beszerzésekről
  • Megrendelések elküldése, beérkezett áru ellenőrzése és átvétele
  • Beérkezett számlák ellenőrzése, könyvelés SAP-ban
  • Levelezés, kommunikáció, a megállapodások, tájékoztatások szóban vagy írásban történő továbbítása a folyamatok biztosításához
  • Szervezési, ügyintézési feladatok
  • Adminisztráció
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Erős, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Legalább 2 év asszisztensi tapasztalat
  • Közeli lakhely
Személyes kompetenciák
  • Probléma megoldás
  • Szabálykövetés
  • Határozottság, következetesség
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
Helyek Dunaújváros
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő