www.cvonline.hu

Igazgatói asszisztens

  • A hirdetés 534 napja lejárt

A SEISSENSCHMIDT Precision Components Kft. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként hagyományos melegalakítást, hőkezelést és mechanikus megmunkálást végez. Több mint négy évtizede szerepel az autóipar nemzetközi beszállítói között. A vállalat a Plettenbergi székhelyű SEISSENSCHMIDT-csoport és a Linamar Corporation részeként piacvezető szerepet tölt be a hajtó- és futóműtechnikai precíziós alkatrészek fejlesztésében és gyártásában egyaránt. Alkatrészeket szállít motorhoz, futóműhöz, tengelyhez és meghajtóövhöz tartozó részegységet.

Gyöngyösi üzemünk részére az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • Találkozók időpontjának, helyszínének, résztvevőinek egyeztetése
  • Vendéglátói feladatok ellátása a partnerek, vendégek tárgyalásain
  • Szükség esetén angol ill. német nyelvű tolmácsolás
  • Rendezvények lebonyolításához kapcsolódó szervezési feladatok ellátása
  • Irodaszerek raktározása, kiadása
  • Szigorú számadású nyomtatványok nyilvántartása
Elvárásaink:
  • Érettségi
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.

Schultzné Szegedi Anna  - HR munkatárs

Helyek Heves
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő