www.cvonline.hu

Igazgatói asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.18.
Hirdetés azonosító: 888002

Igazgatói Asszisztens pozícióba keresünk egy új kollégát.

Feladatok:

Érdekel a diplomácia?
Szeretnél egy fiatalos, energikus csapatban dolgozni, ahol fő fókuszban a tehetségkutatás és – gondozás áll?

Elvárások:

Amennyiben az alábbi pontok mindegyike igaz rád, itt a helyed!
- folyékony angol és német nyelvtudás
- kiváló problémamegoldás és szervezőkészség
- B kategóriás jogosítvány (gyakorlott vezető)
- flexibilitás, rugalmasság (külföldi is belföldi utak)

Amit kínálunk:

Kiváló szervezőkészséged, flexibilitásod jutalma egy belföldön és nemzetközileg egyaránt elismert szervezet tagjaként nyújtott folyamatos fejlődési lehetőség, nyelvtudásod aktív használata és kimagasló juttatási csomag.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján