www.cvonline.hu
Igazgatói asszisztens
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2014.01.02.
Hirdetés azonosító: 725189
lejárt

 Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe fél éves időtartamra:

Feladatok:

  • Az igazgató munkájának teljes körű támogatása,
  • Üzleti utak szervezése,
  • A vendégek részére szállás, taxi, stb. intézése,
  • Szerződések előkészítése, valamint szakértői jelentések fordítása,
  • Tárgyalások és tréningek szervezése,
  • A költségvetés előkészítésének támogatása, a költségvetés nyomon követése,
  • Szabadságok és munkaórák nyilvántartása,
  • Rendelések intézése,
  • Üzleti levelezés,
  • Napi adminisztráció a regisztrációs munkához kapcsolódóan,
  • Kapcsolattartás társosztályokkal.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny,
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven, szóban és írásban egyaránt,
  • Magabiztos, felhasználói szintű informatikai tudás,
  • Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás, önállóság,
  • Határozott személyiség,
  • Előny a francia és/vagy spanyol nyelvtudás,
  • Azonnali kezdés vállalása,
  • Fél éves határozott idő vállalása, majd megfelelés esetén hosszabbítás.

Amit nyújtunk:

  • Munkavégzés helye: 10. kerület.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.