www.cvonline.hu

IGAZGATÓI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 5 napja lejárt

Az Országos Vérellátó Szolgálat Szervkoordinációs Irodája pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • a Szervkoordinációs igazgató asszisztensi feladatainak ellátása, levelezés, iktatás, kapcsolattartás, találkozók szervezése, naptárak karbantartása, elektronikus nyilvántartások, munkaidő nyilvántartás, oktatás szervezés,
  • a Szervkoordinációs Iroda és a Központi Várólista Iroda munkájának adminisztratív támogatása

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • középszintű angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, elsősorban irodai programok tekintetében
  • jó szervező és kommunikációs készség, önálló és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • egészségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • vezető mellett szerzett asszisztensi, titkársági tapasztalat

A pályázathoz csatolandó:

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, nyelvismeretet igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Amit kínálunk:

  • folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információk:

  • fix munkaidő beosztás
  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozott időre szól
  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint
  • a pályázat beadásának határideje: 2017. november 17.
  • a pályázat elbírálásának határideje: a jelentkezési határidőt követő 30 napon belül
  • az állás betölthető: a pályázati eljárást követően
  • a pályázat benyújtása: postai úton az Intézet címére (1113 Budapest, Karolina út 19-21.) „országos koordinátor pályázat” megjelöléssel vagy elektronikus úton Mihály Sándor szervkoordinációs igazgató részére a lenti e-mail címre

Helyek XI. kerület (Budapest, Karolina út 19, 1113 Magyarország)
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Menedzser asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol