www.cvonline.hu
Igazgatói asszisztens (Referenciszám: PJ3670)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.05.26.
Jelentkezési határidő: 2015.06.10.
Hirdetés azonosító: 940729
lejárt

Székesfehérvári szolgáltatással foglalkozó vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Igazgatói asszisztens

Feladatok:
- a munkahelyi vezető szakmai tevékenységével kapcsolatos adminisztratív és műszaki-gazdasági ügyintézői teendők ellátása,
- a vezetői munka zavartalanságának biztosítása,
- a napi munkaprogram szervezése, betartása,
- a vezető támogatása a mindennapi feladatok elvégzésben, döntések előkészítésében, kivitelezésében,
- nyilvántartások kezelése,
- idegen nyelvű kommunikáció folytatása a partnerekkel (angol nyelven),
- szükség szerint fordítások készítése és tolmácsolás (angol nyelven)

Elvárások:
- középfokú szakirányú vagy felsőfokú végzettség
- stabil angol nyelvtudás
- magabiztos számítógép kezelési ismeret (Word, EXCEL)
- rendszerszemléletű gondolkodás
- megbízható, terhelhető, aktív személyiség

Amit kínálunk:
- béren kívüli juttatás
- útiköltség támogatás
- határozatlan idejű munkaviszony
- színvonalas munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.