www.cvonline.hu

Igazgató

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Budapesti induló szállodahajó azonnali belépéssel, gazdasági beállítotságú

IGAZGATÓT

keres.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség,
  • lendületesség,
  • terhelhetőség,
  • vendég központú szemlélet,
  • magas stressztűrő képesség.

Munkavégzési feladatok:

  • a szálloda  teljes körű üzemeltetése
  • a szálloda szervezeti egységei összehangolt munkavégzésének felügyelete
  • a gazdasági feladatok elvégzése, pénztár  és bank kezelés, szerződés szállítókkal, beérkező számlák ellenőrzése
  • HR feladatok ellátása
  • a szállodára vonatkozó tervek elfogadását követően annak végrehajtása  a szükséges  irányítással és ellenőrzéssel
  • a megkívánt adatszolgáltatási feladatok, a kért kimutatások és tervek időszakos  elkészítése
  • a törvényi előírások betartatása

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol