www.cvonline.hu

IGAZGATÁSI ÉS ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 853718

Piacvezető multinacionális gyártó nagyvállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

IGAZGATÁSI ÉS ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

Feladatok:
Az Igazgatási és üzemeltetési vezető az alábbiakban felsorolt funkcionális területek optimális működésért felel, közvetlenül irányítja a függelmileg neki jelentő funkcionális területvezetőket.
  • A vállalat EHS tevékenységének koordinálása, az EHS vezető irányítása
  • A biztonsági feladatok koordinálása, a biztonsági vezető irányító támogatása
  • Az épület fenntartási, karbantartási csapat irányítása
  • A gépjármű- és telefon flotta menedzsmentje
  • A vezérigazgatói titkárság támogatása
  • Repülőjegy foglalás, szállásfoglalás, utaztatás
  • Vállalati rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Kiszolgáló tevékenységek felügyelete (épület takarítás, céges buszjárat)
Követelmények:
  • Releváns felsőfokú végzettség, egyetemi vagy főiskolai diploma
  • legalább 10 éves, elsősorban multinacionális gyártóvállalatnál általános ügyek menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Vezetői tapasztalat (10+ fő)
  • Kitűnő kommunikációs és szervezőkészség, kreativitás, folyamatszemlélet
  • Kitűnő problémamegoldó képesség, határozott, együttműködő, felelősségteljes, megbízható személyiség
Amit megbízónk nyújt:
  • Hosszútávú, teljesítményt elváró és elismerő munkahely
  • Versenyképes vezetői jövedelem, teljesítményprémium, cégautó
Munkavégzés helye: Kelet-Pest Megye

Jelentkezésüket a pozíció megjelölésével magyar- és angolnyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi címre kérjük: E-mail cím megjelenítése

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése