www.cvonline.hu

IFRS Szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.06.
Hirdetés azonosító: 1072557

Magyarország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbban működő bankcsoportjába keresünk IFRS szakértőt!
Ha úgy érzed szeretnél a legjobbaktól tanulni és szeretnél végre felelősségteljes pozíciót, jelentkezz! Megvan az IFRS képzettséged és esetleg folyamatban van az ACCA? Szeretnéd kamatoztatni az eddig megszerzett tudásod? Itt a helyed!

Feladatok:

. IFRS 9 projektben való aktív részvétel
· az IFRS elvek üzleti területeknek való bemutatása, szakmai anyagok, értelmezések készítése
· szakértői feladatok ellátása a pénzügyi jelentések osztály feladatkörébe tartozó IFRS elveknek megfelelően készülő jelentések és riportok előállítása kapcsán (IFRS beszámoló, FINREP, COREP, stb);
· IFRS alapú jelentésszolgálati riportok tartalmi definiálása, jogszabályi változások követése;
· számviteli elvi útmutatások és szabályozások kialakítása az IFRS elveivel összhangban;
· egyeztetés az auditorokkal, ill. az anyavállalattal számviteli kérdések vonatkozásában;
· számviteli/jelentésszolgálati projektekben a terület képviselete, projekt feladatok ellátása.

Elvárások:

. felsőfokú gazdasági végzettség
· IFRS szaktudás és gyakorlati tapasztalat
· számviteli/jelentésszolgálati munkakörben megszerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat, pénzügyi szektor ismerete
· magabiztos angol nyelvtudás

. dinamizmus, rugalmasság, nyitottság,
· jó kommunikációs készség,
· csapatszemlélet

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- dinamikus, fejlődő csapat
- nemzetközi környezet
- rengeteg fejlődési lehetőség
- szuper iroda, frekventált helyen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a