www.cvonline.hu

IFRS Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.08.01.
Hirdetés azonosító: 824651

Ügyfelünk egy multinacionális háttérrel rendelkező nagyvállalat. Nemzetközi csapatába keresne IFRS Manager pozícióba egy kollégát Bábolnára:

Feladatok:

- Az SAP és IFRS beszámolók szerinti reporting tevékenységek bevezetése körüli koordinációs feladatok ellátása
- A későbbiekben a kollégák trénelése hogy megfelelően használják a rendszereket
- Konszolidált pénzügyi jelentések IFRS szerinti összeállítása
- Nemzetközi projektek koordinálása szoros együttműködésben a cseh irodával
- Könyvvizsgálóval, nemzetközi kollégákkal való aktív folyamatos kapcsolattartás zárási időszakban, illetve ad-hoc számviteli problémák megoldása során
- Számviteli kérdések operatív szintű megoldásának támogatása

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett 5 év tapasztalat – vállalati környezetben
- Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
- Naprakész számviteli és magabiztos IFRS ismeretek megléte
- Magabiztos magyar és angol vagy cseh vagy szlovák nyelvtudás
- Microsoft irodai programok felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

- nemzetközi környezet,
- felelősségteljes pozíció,
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján