www.cvonline.hu

IFRS Expert [ST-DA04]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.07.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1032829

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik vezető könyvvizsgálati, vezetési tanácsadási, pénzügyi tanácsadási, kockázatkezelési és adó tanácsadási szolgáltatást nyújtó vállalata.

Feladatok

- IFRS projekteken való szakértői részvétel,
- IFRS számviteli feladatok és zárási folyamatok kialakítása, optimalizálása,
- IFRS projektekben az ügyféllel való folyamatos kommunikáció,
- IFRS szakmai anyagok elkészítése,
- Esetenként IFRS oktatás.

Elvárások

- Közgazdasági felsőfokú végzettség,
- DipIFR vizsga vagy folyamatban lévő ACCA kurzus,
- minimum 1 éves IFRS területen szerzett tapasztalat ügyfél vagy tanácsadói oldalon,
- Pénzintézeti rendszerek és folyamatok kiváló ismerete,
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
- Analitikus gondolkodás,
- Kiváló kommunikációs készség és szervező képesség,
- Ügyfélorientált szemléletmód.

Előny

Big4-nál szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió