www.cvonline.hu

IFM Menedzser

  • A hirdetés 312 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez budapesti telephelyre

(Ref. : HU-2016-017015)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • IFM szolgáltatás szerződés szerinti, helyszínenkénti ellenőrzése
  • az ellenőrzések dokumentációja, eredmények riportolása
  • hibabejelentések, reklamációk kezelése
  • opciós munkák tervezése
  • teljesítési igazolások előkészítése, számlaigazolások készítése
  • kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel, az alvállalkozókkal és a projekt belső-, illetve külső tagjaival

Elvárások:

  • felsőfokú, műszaki szakirányú végzettség
  • takarítási szakmában eltöltött minimum 1 éves tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználó szintű, Microsoft Excel kiváló ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • személyiségjellemzők: kiváló szakmai és szervező készség, jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és együttműködési képesség, önálló munkavégzés, pontos precíz adminisztrációs képesség

Előny:

  • tisztítás technológiai szolgálatvezetői vagy takarítói OKJ-s végzettség

Jelentkezéséhez töltse ki online nyomtatványunkat bruttó fizetési igényének megjelölésével (x12) a honlapunkon, melynek végén (a "dokumentumok csatolása" oldalon) csatolja önéletrajzát is.

Kérjük, kattintson a JELENTKEZÉS gombra!

Kapcsolat:

STRABAG Property and Facility Services Zrt.

Bartusné Ördög Mára
Máriássy utca 7.
1095 Budapest
Tel.: +36 30 557-3559
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő