www.cvonline.hu

Időszakos ügyfélszolgálati munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 885868

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • közvetlen kollégák, munkatársak hívásainak fogadása,
  • beérkező megkeresések továbbítása közvetlen felettes részére,
  • általános információnyújtás, tájékoztatás,
  • panaszkezelés, sürgős intézkedést igénylő hívások kezelése,
  • kimenő hívások indítása további egyeztetés céljából,
  • szükség esetén egyéb ügyfélszolgálati teendők ellátása
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség,
  • határozott fellépés, stressz tűrő képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés,
  • határozott idejű időszakos munkalehetőség december végéig,
  • részmunkaidős lehetőség, napi 6 órás munkavégzés,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • fiatalos csapat,
  • fix alapbér + cafeteria
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Referencia szám: IP-01
  • Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület
  • Munkaidő: H-P: 15.00 - 21.00
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével