www.cvonline.hu

időszakos / beugrós recepciós(RJ-6428)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 867278
lejárt

Multinacionális megbízóink számára keresünk beugrós/helyettesítő munkatársakat, akik az állandó recepciósokat HELYETTESÍTIK betegség vagy szabadság esetén.
Recepciós, illetve egyéb irodai adminisztratív, asszisztensi feladatok ellátása; Vendégek és beérkező hívások fogadása, e-mailek megválaszolása; Kisebb asszisztensi feladatok ellátása; Ügyfelekkel való kapcsolattartás; Irodai adminisztráció.

Elvárás:
Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok;
Rugalmasság a helyettesítések idejére;
Középfokú aktív angolnyelv-tudás;
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
Jó kommunikációs képesség;
Kedves, barátságos személyiség.

Előny:

Amit nyújtunk:
Megbízóink versenyképes fizetést, kulturált munkakörülményeket, hasznos munkatapasztalat megszerzésének a lehetőségét biztosítják.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye