www.cvonline.hu

Időszakos betanított munka - Pilisvörösvár

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 814810

Feladatok:
  • beérkezett szennyezett ládák mosása, selejtes ládák kiválogatása,
  • üzemi higiénia és udvari rend betartása,
  • ládamosó és tisztarekesz tároló rendezetten tartása.
Elvárások:
  • alapfokú végzettség (8 osztály),
  • jó munkabírás,
  • megfelelés esetén egészségügyi kiskönyvre lesz szükség!
Munkavégzés helye:
  • Pilisvörösvár
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarend: 5:00-14:00 és 14:30-23:00
  • Heti 5 nap hétfő és szombat között
  • 4-6 hetes munka, hosszabbítás várható.
  • Fizetés: fix bruttó órabér + műszakpótlék
  • Kezdés: azonnal
Kapcsolat:
Jelentkezését, önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése