www.cvonline.hu

Idősgondozó

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Idősgondozás Angliában, előző tapasztalat nélkül is. Személyes találkozó a munkaadóval februárban Budapesten!

Munkahelyi információk

A munkavégzés helye: Nagy-Britannia
A felkínált havi jövedelem (bruttó): 385-570 GBP/hét, 1200 - 2000 GBP/hónap.
A munkába lépés időpontja: folyamatosan
Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az egyik legnagyobb munkaadó a live-in gondozás területén Angliában- Helping Hands új munkatársakat keres. Nagyon sok elégedett magyar gondozó dolgozik náluk!!!!! Ingyenes tréning, továbbképzések, az agentúrának nem kell fizetni semmit!!!
Live- in pozíciókat töltünk be.

Feladatkör
  • Segítség az alapvető élethez szükséges feladatok ellátásában.
  • Ételek melegítése és szervírozása, ügyfelek etetése,
  • Segítség az öltözködéssel/vetkőzéssel, mosakodással
  • Az ügyfelek aktivizálása a saját érdeklődései felé
  • Az ügyfelek kísérése az orvoshoz, sétákra, hivatalokba stb.
  • Apró háztartásbeli feladatok elvégzése.

Személyes találkozó lehetősége a munkaadóval február 9-én Budapesten, illetve március elején Pozsonyban, Kassán és Trencsénben!!!

További juttatások

LIVE-IN: használja ki a különböző turnusok lehetőségét (4/4 = 4 hét munka 4 hét szabad, ill. 2/2 alebo 8/2) és az ingyenes szakami tréninget ill. továbbképzést is.
  • hosszútávú munka
  • 5 napos ingyenes tréning Care Certificate megszerzésével
  • további ingyenes továbbképzések
  • 28 nap fizetett szabadság
  • komplex szolgáltatásaink az Ön kiutazásával kapcsolatban-INGYEN

Megbízó

  • Szociális ellátás
  • Az egyik legnagyobb munkaadó a live-in gondozás területén Nagy Britanniában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

  • középfokú végzettség érettségi nélkül
  • középfokú végzettség érettségivel
  • OKJ
  • főiskolai/egyetemi hallgató
  • főiskolai végzettség
  • egyetemi végzettség
  • postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

  • Angol nyelv - középfok

Elvárt szakmai tapasztalat

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Középfokú angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.
Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság. (8889/2005-OSS )

A cég fő működési területe

Munkaerő tanácsadás, munkaerőközvetítés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérem küldje el életrajzát az alábbi email címre.

Bővebb információt a facebook oldalunkon is talál Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol