Időpontegyeztetési hálózati ügyfélkapcsolati területi referens - Győr (Referenciaszám: OE-1769)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1086212

Feladatok:

  • Egységes külső-belső ügyfélinformációs rendszer üzemeltetése, ennek keretében hatékony együttműködés és adatszolgáltatás az ügyfelek és társszervezetek részére
  • Garantált szolgáltatások teljesülésének figyelése, ügyfél elégedettségi mutatók (pl.: NPS), panaszok elemzése, fejlesztendő fókuszok meghatározása
  • Rendelések időpont egyeztetése

Elvárások:

  • Érettségi
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, precíz, rugalmas munkavégzés
  • Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Teljes munkaidős, határozott idejű munkaviszony
  • Azonnali munkába állás
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres munkavállalót időpontegyeztetési hálózati ügyfélkapcsolati Területi referens munkakörre győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a rendszeren keresztül üzenetben.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)