www.cvonline.hu

IDM rendszermérnök/tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.06.25.
Hirdetés azonosító: 1046515

Megbízónk teljeskörű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardverszállító piac egyik legjelentősebb szereplője - részükre keresünk IDM rendszermérnök/tanácsadó kollégát.

Feladatok:

- It biztonsági projektek megvalósításában való részvétel
- IT biztonsági rendszerek telepítése
- Hosszú távon konzultatív feladatok

Elvárások:

Elvárások:
- mérnöki diploma

- minimum 2-3 év üzemeltetési gyakorlat

- üzleti tanácsadói/ konzulensi/ folyamatszervezői tapasztalat

- minimum 5+ év gyakorlat IDM területen

- folyékony angol nyelvtudás

Előny:
- programozási ismeretek (java, java script)

- IT biztonsági minősítések (Cyber arc, Novell Sentinel, Oracle)

Amit kínálunk:

- Magyarország legkomolyabb, erre a területre specializálódott cégében lehet csapattag
- Kiemelten innovatív környezetben történő szakmai fejlődés
- Nemzetközi projektekben való részvétel
- Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a