www.cvonline.hu
IDM Rendszermérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.11.
Hirdetés azonosító: 810642
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Identity & Access Management szoftver technológiákkal kapcsolatos rendszermérnöki tevékenységek ellátása
  • Ajánlatok műszaki részének készítése
  • Rendszertervezés
  • Installáció, konfiguráció
  • Konzultáció
  • Támogatás
  • Dokumentáció
  • Komplex éles, teszt és pilot rendszerek kialakítása Linux, MS Windows, Solaris x86 platformon, VMware, Oracle VM segítségével

Elvárások

  • Feladat centrikus munkavégzés
  • Képes határidőt becsülni a feladathoz, és határidőre elkészíteni a feladatot
  • Képes és akar tanulni (új technológiák megismerése)
  • Nyitottság új technológiák, rendszerek megismerésére
  • Dokumentáció írására és karbantartására való hajlandóság
  • Problémák komplex kezelésének képessége
  • Kezdeményezőkészség
  • Valamilyen szkriptnyelv (Bash, KSH, Python, Perl) ismerete
  • TCP/IP hálózati alapszintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny

  • Novell Identity Manager termékek ismerete
  • Oracle IAM termékek ismerete
  • Sun Identity Management szoftver ismerete
  • OpenIDM szoftver ismerete
  • Adatbázis-kezelők (elsősorban MySQL, Oracle, MS SQL) alapismerete
  • Alkalmazásszerver (pl. Glassfish, JBoss) ismeret és tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési, programozási tapasztalat (pl. javascript)
  • Munkafolyamatok kialakításában jártasság

Olyan munkatársat keresünk, aki a szakmai tudásán túl

  • Nyitott, művelt
  • Tudását problémamegoldásra használja
  • Képes csoportban dolgozni
  • Tud érvelni
  • Van benne egyfajta alázat a munkával és az elvégzendő feladatokkal szemben

Amit nyújtunk

  • Kihívás
  • Céljaink elérésében Te is kulcsszereplő lehetsz
  • Munkád eredményét nagyon gyorsan lemérheted
  • Lehetőség
  • Tanulásra, tudásátadásra, valós csoportmunkára
  • Rugalmas munkaidőben történő hatékony és felelősségteljes munkavégzésre
  • Megbecsülés
  • Versenyképes fizetés
  • „ép testben ép lélek” - edzőtermi bérlet, tőlünk - neked

Munkavégzés helye

  • Budapest

Munkaidő

  • Teljes munkaidő

Kategória
IT / Informatika
Régió