www.cvonline.hu

IDM RENDSZERMÉRNÖK-TANÁCSADÓ

  • A hirdetés 1103 napja lejárt

Informatikai rendszerek optimalizálásával foglalkozó megbízónk saját szoftvertermékének bevezetésére és támogatására keresünk tapasztalt szakembert a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Identity & Access Management szoftver technológiákkal kapcsolatos rendszermérnöki tevékenységek ellátása:
  •  Ajánlatok műszaki részének készítése;
  • Rendszertervezés;
  • Installáció, konfiguráció;
  • Konzultáció;
  • Támogatás;
  • Dokumentáció.
  • Komplex éles, teszt és pilot rendszerek kialakítása Linux, MS Windows, Solaris x86 platformon, VMware, Oracle VM segítségével;

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rendszertervezésben, ajánlatkészítésben való jártasság
  • Identity Management termékek ismerete
  • Valamilyen szkriptnyelv (Bash, KSH, Python, Perl) ismerete;
  • TCP/IP hálózati alapszintű ismeretek;
  • Dokumentáció írására és karbantartására való hajlandóság;
  • Problémák komplex kezelésének képessége;
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Angol nyelvismeret;

Előny:

  • Java programozási nyelv ismerete;
  • Novell Identity Manager termékek ismerete;
  • Oracle IAM termékek ismerete;
  • Sun Identity Management szoftver ismerete;
  • OpenIDM szoftver ismerete;
  • Adatbázis-kezelők (elsősorban MySQL, Oracle, MS SQL) alapismerete;
  • Alkalmazásszerver (pl. Glassfish, JBoss) ismeret és tapasztalat;
  • Szoftverfejlesztési, programozási tapasztalat (pl. javascript);
  • Munkafolyamatok kialakításában jártasság.

Amit nyújtunk:

  • Szakmai kihívás
  • Fejlődési lehetőség és megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Kapcsolattartó:

Fekete Kinga

e-mail: E-mail cím megjelenítése

telefonszám: +36 1 8833 518

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő