www.cvonline.hu

Idegennyelvű Számviteli Munkatárs (AP és AR) – Szeged

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Szeged
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Az egyik multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat számviteli pozíciókba, AP és AR területre lengyel vagy angol nyelvtudással. A vállalatnál kiemelkedő karrierlehetőségek várják mind a pályakezdőket, mind pedig a tapasztalt kollégákat egyaránt.

Munkavégzés helye:

Szeged

Feladatok:
  • Folyamatátvételben és a hozzá kapcsolódó folyamatfejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • Szállítói/vevői számlák kezelése, könyvelése
  • Adatbázis ellenőrzése, frissítése
  • Fizetési felszólítások kezelése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás szállítók/vevők és társosztályok között
  • Jó kapcsolat kialakítása és ápolása partnerekkel
  • Lekérdezések, AP és AR riportok készítése
  • Hó végi zárásokban való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (ideális esetben pénzügyi területen)
  • 0-3 év tapasztalat AP vagy AR könyvelői területen
  • Minimum középfokú spanyol/portugál/német/lengyel és angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó-készség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és béren felüli juttatási csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Karrierépítési lehetőség egy fiatalos, dinamikus csapat tagjaként
Helyek Szeged
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling