www.cvonline.hu

Idegenforgalmi Ügyintéző, Valuta- és forintpénztáros

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1037189
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal magyarországi idegenforgalmi meghatározó szereplője részére keresünk valutapénztárost gödöllői munkavégzésre.

Feladatok:

  • Utazási iroda által szervezett utak értékesítése
  • Érdekldő ügyfelek tájékoztatási utazások részleteiről
  • Utasbiztosítások megkötése
  • Rendezvényekre belépőjegyek értékesítése
  • Repülőjegy értékesítés
  • Valuta- és forintpénztárosi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Idegenforgalomban eltöltött egy év munkatapasztalat
  • OKJ-s idegenforgalmi végzettség
  • Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Valutapénztárosi végzettség

Link megjelenítése oldalon történő regisztrációt követőe önéletrajz feltöltéssel és fizetési igény megjelölésével