www.cvonline.hu

Idegenforgalmi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1129013
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal vezető Utazási Irodába, Idegenforgalmi gyakornok munkakörbe keresünk diákot.

Feladatok:

  • Szolgáltatások és szállások  foglalása a Londonba érkező utasok számára
  • Kapcsolattartás az értékesítési irodákkal és a londoni irodával
  • Foglalási rendszer napi szintű karbantartása
  • Adminisztrációs tevékenységek
  • Angol nyelvű kommunikáció, szóban és írásban egyaránt

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Gyakorlott és biztos felhasználói szintû MS Excel ismeret
  • Magabiztos angolnyelvtudás
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Monotonitás tûrése
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Fejlett problémamegoldó-készség

Munkaidő: napi 8 óra rugalmasan H-P-ig június végéig

Előnyt jelent:

  • Idegenforgalomban / utazási irodában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bruttó 926 Ft-os órabér
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet regisztráció után, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.