www.cvonline.hu

Idegenforgalmi értékesítő

  • A hirdetés 260 napja lejárt

Idegenforgalmi értékesítő, Határozott idejű, Budapest

Szeretsz emberekkel kommunikálni?
Szereted az elégedett ügyfeleket?
Szeretnél ingyenes képzést kapni?
Szeretnél modern, fiatalos környezetben dolgozni?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, akkor Te vagy a mi emberünk! 2016. nyári szezonra keresünk idegenforgalmi értékesítőket! Válj Te is részévé Közép-Európa vezető online utazási ügynökségének!

Feladatok:

  • Ügyfeleinktől beérkező érdeklődések kiszolgálása - személyes és telefonos kapcsolat
  • Online ajánlatkérések megválaszolása e-mail-en keresztül
  • Szerződések elkészítése és kiküldése ügyfeleinknek
  • Utazási tanácsadás

Munkavégzés ideje: Május 17. / 26. vagy június 2. és augusztus 26. / szeptember 15. között.

Amit ajánlunk:

  • Tapasztalatot Közép-Európa vezető online utazási ügynökségénél!
  • Stabil, megbízható háttéret. Barátságos, fiatalos munkahelyi környezetet
  • Bérezés: kategóriánként emelkednek, a fix alapfizetésen kívül teljesítményarányos jutalékot biztosítunk, amellyel versenyképes fizetést lehet elérni
  • Átlagfizetés: bruttó 200 000 - 300 000 Ft
  • Kényelmes irodai munkakörnyezet a belvárosban
  • Szakmai képzést, értékesítési versenyeket értékes nyereményutakért, nagymértékű utazási kedvezményeket Neked és barátaidnak
  • Karrierlehetőséget (határozatlan munkaszerződés)

Elvárásaink:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Érdeklődés a turizmus iránt
  • Értékesítés orientált szemlélet
  • Érettségi / felsőfokú tanulmányok

Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés típusa: Teljes munkaidő (heti 40 óra)
Munkaidő: (jelenleg) Hétfő-péntek 9:00-17:30 / 9:30-18:00, alkalmanként hétvégén is

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű