www.cvonline.hu

Idegenforgalmi adminisztrációs gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 919196
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal vezető Utazási Irodába, adminisztratív munkakörbe keresünk diákot.

Feladatok:

  • Adatbáziskezelés, adminisztrációs tevékenység
  • Foglalási adatok nyomonkövetése, ellenõrzése, frissítése angol nyelven
  • Információnyújtás a kollégák részére
  • Napi szintû MS Excel használat.

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Gyakorlott és biztos felhasználói szintû MS Excel ismeret
  • Felsőfokú angolnyelv-tudás
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Monotonitás tûrése
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Fejlett problémamegoldó-készség
Munkaidő: napi 6-8 óra rugalmasan H-P-ig áprisiltől októberig (vizsgaidőszakhoz rugalmasan igazítva),

Előnyt jelent:

  • Idegenforgalomban / utazási irodában szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése" style="font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 18px; text-align: justify; color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;">regisztráció után, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.