www.cvonline.hu

Idegenáru ellenőr

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 786853

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére

Feladatok:
  • raktárba érkező áru átvétele,
  • áru ellenőrzése minőségi szempontok alapján,
  • mérési vizsgálatok elvégzése,
  • csomagolási és gyártási hibák ellenőrzése,
  • selejtes darabok kiszűrése,
  • áru adminisztrációja.
Elvárások:
  • szakmunkás végzettség,
  • fémipari területen szerzett tapasztalat,
  • áru átvételben, raktározásban szerzett tapasztalat,
  • mérés technikai és alkatrész ismeretek,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • precizitás, megbízhatóság, monotónia tűrés
Amit kínálunk:
  • fix alapbér + műszakpótlékok,
  • egyéb juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • továbbképzések,
  • modern géppark
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület
  • Referencia kód: KIE-002
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió