www.cvonline.hu

Idegenáru ellenőr

  • A hirdetés 125 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Minőségbiztosítási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • idegen áruként beérkező darabok minőségi átvétele,
  • jelentések készítése nem megfelelőség esetén, dokumentációkezelés

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki végzettség
  • hagyományos mérőeszközök kezelésében való jártasság

Előny:

  • angol, vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • innovatív munka nemzetközi környezetben
  • karrierépítési lehetőség
  • szakmai és személyes fejlődés képzések által

      Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő