www.cvonline.hu

Idegenáru-ellenőr

  • A hirdetés 266 napja lejárt

A Fortaco Európa legnagyobb gyártó partnere a gépiparban. A cég fő termékei a nagyméretű hegesztett és forgácsolt alkatrészek, beépítésre kész kezelő kabinok és teljesen összeszerelt gépek és berendezések. A vállalat 2300 munkavállalót foglalkoztat, Finnországban, Lengyelországban, Észtországban, Magyarországon és Szlovákiában.

A Fortaco Zrt.
az alábbi munkakör betöltésére keres jelölteket:

Feladatok:

  • acélalapanyagok és acélszerkezetek minőségi ellenőrzése
  • mérések dokumentálása számítógépes rendszerekbe

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • egyszerű hossz mérőmérő eszközök ismerete
  • méréstechnikai szakismeret
  • műszaki rajz olvasás ismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • minőség-orientált szemlélet
  • rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • havi 13.000,- Ft étkezési hozzájárulás,
  • munkába járás költségtérítése,
  • lakhatás biztosítása,
  • munkaruha és mosatás biztosítása,
  • biztos, bejelentett foglalkoztatás

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Kérjük, hogy önéletrajzát, fizetési elvárásainak feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő