www.cvonline.hu

Idegenáru-beszerzési Osztályvezető

  • A hirdetés 964 napja lejárt

Kereskedelmi területen működő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Beszállítói projektek tervezése és végrehajtása;
  • Beszállítók menedzsmentje és minősítése, illetve a velük való aktív kapcsolattartás;
  • Új beszállítók felkutatása és kvalifikációja;
  • Termékek beszerzéséhez szükséges tárgyalások lebonyolítása;
  • Beszerzési folyamatok folyamatos fejlesztése;
  • Beszerzési árak követése és karbantartása, árajánlatok beszerzése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség (műszaki területen vagy járműipar területén szerzett releváns szakmai tapasztalat);
  • Erős német nyelvismeret szóban és írásban;
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete;
  • Nagyfokú önállóság;
  • Kiváló tárgyaló- és kommunikációs készség.

Előny:

Angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Budapest

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német