www.cvonline.hu

Idegenárú átvevő (SQA)

  • A hirdetés 569 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója Nógrád megyei partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Idegenáru átvevő (SQA)

Feladatok:

  • Beszállítóktól beérkező anyagok minőségi (statisztikai) vizsgálata, mérések elvégzése és dokumentálása.
  • Reklamációk intézése, (hiba) elemzések, statisztikák készítése.

 Elvárások:

  • Minőségbiztosítási gyakorlat (idegenáru gyakorlat előny)
  • Erős mérési tapasztalat és gyakorlat (3D mérőgép, micrometer stb)

  • Közepes számítógépes gyakorlat (Excel, stb)

  • Angol nyelvismeret előny

  • Min. középfokú, műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria

  • Versenyképes fizetés

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítésee-mail címre és regisztráljon a  Link megjelenítése  oldalon.

Helyek Bercel
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol