www.cvonline.hu

Idegenáru átvevő anyagellenőr

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Feladatok:

  • Beérkező alkatrészek, segédanyagok minősítése
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Beszállítói problémák kivizsgálása és riportálása
  • Idegenáru eljárás során begyűjtött információk kezelése
  • A gyártási folyamatok támogatása és hozzájárulás a termelés zavartalanságának biztosításához

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP adatbázis ismeret
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Alapanyag és alkatrész ismeret
  • Targoncavezető jogosítvány
  • Angol nyelv ismerete

Bővebb felvilágosítás és munkára jelentkezés:
Takács Tímea HR specialista
E-mail: timea.takacs@electrolux.com
Posta: 4400 Nyíregyháza, Ipari Park