www.cvonline.hu

Idegen nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 784 napja lejárt

A Tamaru Communications folyamatosan bővülő nemzetközi ügyfélkörrel jelenleg 9 országban kínál contact center szolgáltatást magyar- és idegen nyelven.

Nemzetközi ügyfeleink kampányainak lebonyolításához keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Főbb feladatok:

  • Telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása
    • Cseh
    • Angol
    • Német nyelven
  • Adategyeztetés
  • Megrendelések feldolgozása
  • Kérdőívek kitöltése és számítógépes rögzítése
  • Folyamatok adminisztrálása
  • Teljeskörű információ-szolgáltatás
  • Bejövő és kimenő hívások kezelése
  • Kampány-függő feladatok
    • Telefonos profilozás
    • Időpont-egyeztetés
    • Telefonos értékesítés (meleghívások)

Feltételek:

  • A fenti nyelvek valamelyikének ismerete (nyelvvizsga nem feltétel)
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai jártasság
  • Fegyelmezettség, precizitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kedv, energikusság

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Nyelv gyakorlása
  • Betanulást követően megállapodás alapján akár otthonról is végezhető
  • Több műszakos beosztás, H-P, igény szerint heti 30 vagy 40 órában

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Cseh, Angol