www.cvonline.hu

Idegen- és készáru ellenőr

  • A hirdetés 534 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

idegen- és készáru ellenőr

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A gyártáshoz beérkező alapanyagok és termékek szúrópróbás ellenőrzése, vizsgálata, szükség esetén külső szervezet bevonásával.
  • Idegenáru ellenőrzési utasítások készítése.
  • A szállítói reklamációk proaktív és határidőre történő rendezése, a szállító értékelések naprakész vezetése.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú végzettség (gépész előnyben részesítve).
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdő jelentkezését is várjuk.
  • Kommunikációs szintű, angol nyelvismeret. (szóban és írásban)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, (Microsoft Office).
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és jó szervezőkészség.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát, 2015 december 10-ig a megadott e-mail címre vagy a következő címre várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt

4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol