www.cvonline.hu

ICT Technikus - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 307 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a pozícióban az Ön feladata lesz, az elektronikai termékek gyártásának támogatása: Gyártási anyaglisták készítése, karbantartása; gyártás-előkészítés, részvétel az elektronikai üzem termékfejlesztési tevékenységében, minőségirányítási eljárások és célok biztosítása. Továbbá elektronikai termékek hibaanalízise, előírt tesztfolyamatokban való aktív részvétel és az operatív dolgozók szakmai támogatása, oktatása.

Végzettség:
Középfokú végzettség (elektronikai technikus / elektronikai műszerész / mechatronikus / szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Informatika:
professzionális szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - Kitűnő számítógépes ismeretekkel rendelkezik. -Tervezői ismeretekkel, műszaki érzékkel, jó problémamegoldó képességgel bír. - Csapatjátékos.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Az elektronika, a tervezés, a gyártás és a szolgáltatás területén vezetö multinacionális vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Program Manager - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

T-HR Kft.

Vevői minőségügyi mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a pozícióban az Ön feladata le...