www.cvonline.hu
ICT Security Csoportvezető (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 782301
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Adott szervezeti egységen belül a felsőbb szinten   meghatározott üzleti terv és megvalósítási operatív program végrehajtásának koordinálása

 - A csoport költségkeretének tervezésében,   nyomonkövetésében való részvétel

 - Erőforrás-allokáció (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv)

 - A csoport termelékenységének és üzemeltetési   teljesítményének figyelemmel kísérése

 - Folyamatoknak, eljárásoknak és szabványoknak való   megfelelés biztosítása

 - Új munkatársak kiválasztásában való részvétel, fejlődésük nyomonkövetése

 - Csoportcélok meghatározása: egyéni felelősségek   értelmezése, feladatok felosztása, valamint a teljesítési határidők és minőségi elvárások kommunikálása

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség, vagy ezzel egyenértékű releváns szakmai tapasztalat

 - ITIL-lel szerzett tapasztalat

 - Aktív, felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudás

 - Vezetési tapasztalat, jó koordinációs és kommunikációs képesség

 - Önálló munkavégzésre való hajlandóság

 - Stressztűrő, helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség

 - Ügyfélorientált szemlélet

Előny

- IT Security területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

 - Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 72988

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió