www.cvonline.hu

ICT Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.01.
Hirdetés azonosító: 1041335

ICT Manager

Pozíció leírása / Job description

Szolgáltató szektorban működő multinacionális, 250-300 fős cég számára keresünk ICT Manager kollégát.

Feladatok:

- belső IT folyamatok biztosítása (fejlesztés, üzemeltetés, support funkciók feladatainak menedzselése)
- belső alkalmazások üzemeltetésének, karbantartásának és fejlesztésének koordinációja
- céges website és intranet rendszer fejlesztésének koordinálása
- kapcsolattartás az anyacéggel és a globális IT tevékenységet támogató szolgáltatókkal
- globális döntések helyi implementálása
- business support (tenderek, RFP inputok, megvalósítási tervek IT részének kezelése)
- beszállítók kezelése
- beszerzések intézése (alkalmazások, végberendezések, mobilok)
- szerződések kezelése
- lokális IT projektek vezetése (fejlesztés, alkalmazások, folyamatok, change management)
- költségvetés megtervezése és kontrollja
- IT és IT related policyk és folyamatok felelőse (pl. IT policy, Mobile policy, Disaster recovery)

Elvárások:

- IT / Mérnöki háttér
- üzleti alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Webes rendszerek, CRM vagy HR / Marketing területen előny)
- korábbi hands-on tapasztalat IT üzemeltetés terén
- közép / nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
- korábbi tapasztalat IT management terén
- erős aktív angol nyelvtudás
- ITIL ismeret előny
- scripting / SQL, programozói ismeretek
- HTML, Webes Service-ek ismerete
- szolgáltató, can-do attitűd
- határozott hozzáállás
- üzleti oldallal való hatékony kapcsolattartási, együttműködési készség

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a