www.cvonline.hu

ICT Architect

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1086687

A hazai telekommunikációs szektornak egy meghatározó szereplőjéhez keresünk ICT Architect munkatársat. Fő tevékenységi területük az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás. A telekommunikációs szolgáltatások fejlesztésével ügyfelünk cégcsoportja egyre jelentősebb szerepet tölt be a távközlés területén is.

Feladatok:

- A vállalat induló ICT-szolgáltatói infrastruktúrájának koncepcionális- és architektúra-tervezése
- A teljes rendszer implementációjának szakmai irányítása
- A szolgáltatásban részt vevő komponensek meghatározása
- Közreműködés beszállítói tenderek lebonyolításában
- A kivitelezésben részt vevő fejlesztőmérnökök és beszállítói szakértői team irányítása
- Részvétel komplex projektek műszaki irányításában
- Presales mérnöki támogatás nyújtása
- Szakmai irányelvek meghatározása, részvétel üzleti modellek felállításában
- Fejlesztésben, üzemeltetésben és értékesítésben részt vevő munkatársak képzése, szakmai támogatása

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Minimum 5 éves IT és/vagy hálózati architektúra-tervezési tapasztalat
- Közép- és nagyméretű LAN/WAN és WiFi megoldások tervezésében szerzett tapasztalat
- LAN technológiák és a gyártói berendezések (Cisco, Aruba, Huawei) ismerete
- Routing és switching technikák és protokollok átfogó ismerete
- IT biztonsági megoldások, és tűzfalmegoldások alapos ismerete
- IT szerver infrastruktúrák ismerete
- Virtualizációs technológiák ismerete
- IT- és hálózatüzemeltetést támogató menedzsment rendszerekben való jártasság
- Magabiztos szóbeli angol nyelvtudás,
- B kategóriás jogosítvány,
- Képesség az üzleti igényeknek való megfelelés és a vállalati stratégia összhangjának megteremtésére
- Projektszemléletű megközelítés
- Jó kommunikációs és prezentációs készség
- Terhelhetőség, megbízhatóság

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség (további minősítések megszerzése)
- Dinamikus csapat
- Innovatív munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a