www.cvonline.hu
ICT Architect (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 763674
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a fejlesztői csapattal

 - A jelenlegi rendszerkövetelmények elemzése, részvétel azok végrehajtásában

 - Az ‘IT High level Deisgn’ rendszerbe ültetéséhez szükséges dokumentumok meghatározása. (Az új fejlesztések jelenlegi rendszerbe való beillesztésének tervezése és előkészítése)

 - A ‘Low Level Design’-ok közös meghatározása a   fejlesztőkkel

 - Az integrációhoz szükséges erőfeszítések meghatározása, a követelmények tesztelése

 - A felhasználói tesztelések támogatása

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - 1-3 év releváns tapasztalat

 - Projektmenedzsment és IT területén szerzett tapasztalat

 - Átfogó IT ismeretek (Java / XML / Oracle/ adatbázisok)

 - Folyékony angol nyelvtudás

 - Hálózati eszközkonfigurációk ismerete (routerek, switchek, VOIP, VPN) előnyt jelent

 - ITIL v.3 és Order Management ismerete előnyt jelent

 - Kiváló kommunikációs és prezentációs készség

 - Konfliktusmenedzsment

 - Rendszerszemlélet, precízió

 - Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80100

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen