www.cvonline.hu

IBS BILLING SPECIALIST (6616)

  • A hirdetés 1120 napja lejárt

A Pannon-Work Munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cég multinacionális megbízó partnere számára – veresegyházi munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
IBS Billing Specialist

Feladatok:
•Felelős az inter-company számlázásért
•Számlák kiállítása
•Zárási, elemzési és projekt feladatokban való aktív részvétel
•Számlázási hibák csökkentésének érdekében részvétel a fejlesztési folyamatokban
•Ad-hoc elemzések készítése

Elvárások:
•Felsőfokú pénzügyi, közgazdasági végzettség
•2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
•Folyékony angol nyelvtudás
•MS Office ismerete
•Integrált vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete előny
•Jó kommunikációs és szervezőkészség
•Elemző készség, pontosság és precizitás
•Energikus, önálló, motivált személyiség
•Csapatmunka

Amit kínálunk:
•Hosszú távú karrier- és fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál.
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség.
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról.

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok az Örs vezér teréről és Újpest-Városközpontból indulnak.)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „IBS Billing Specialist”
Érdeklődni a 06-1-381-10-48-as telefonszámon lehet.