www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 991196
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

       IBM Cognos TM1 tanácsadó (E-H02)

Főbb feladatok, munkák:
  • A megoldandó üzleti probléma, üzleti igények, elvárások, követelmények megértése, feldolgozása, értelmezése és lefordítása informatikai megoldási lehetőségekre,
  • részvétel az értékesítési ciklusban, tárgyalásokon, prezentációkon,
  • ajánlatok, pályázati anyagok szakmai kidolgozása,
  • a BI alkalmazásfejlesztési munkák keretében rendszer bevezetési munkák tervezése, irányítása, megvalósítása,
  • kapcsolattartás az ügyfelek szakértőivel és vezetőivel,
  • a projekt során konzultáció, oktatás, támogatás nyújtása,
  • a projekt során előállítandó dokumentáció elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség,
  • legalább egy év, hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat,
  • IT ismeretek: IBM Cognos TM1 ismeret, adatbázisok, Office programcsomag,
  • projekt módszertan ismeret,
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás.

Szükséges kompetenciák:
  • Pontos, alapos és igényes munkavégzés,
  • jó szervezőkészség,
  • jó kommunikációs, prezentációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • fejlett problémamegoldó és együttműködő készség,
  • rendszerszemlélet,
  • ügyfél-orientáltság,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • kiváló tárgyalási és konfliktuskezelési készség,
  • önérdek érvényesítő készség.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés,
  • fejlődési- és karrierlehetőség,
  • igényes, jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat.
Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: napi 8 óra rugalmas munkaidőben,
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC