www.cvonline.hu

IBM Administrator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.06.
Hirdetés azonosító: 1028414

Van tapasztalatod IBM rendszerek üzemeltetésében és karbantartásában?
Nem idegen számodra, ha azt hallod Websphere, Apache vagy Tomcat, ráadásul legalább középszinten beszélsz angolul?

Magyarországi teljes körű biztosítással foglalkozó partnercégünk keres IBM Administrator pozícióba tanulásra és fejlődésre éhes jelölteket!

Feladatok:

- IBM rendszerek (WebSphere Application Server; Process Server; DB2 Adatbázis) üzemeltetése, alkalmazások karbantartása, telepítése, frissítése, hibaelhárítás
- Ügyfelek által bejelentett rendszerhibák lokalizálása, elhárítása, hiba adminisztrációja
- Alkalmazásfejlesztések élesítése (release menedzsment)
- Monitoring rendszerek üzemeltetése, események figyelése, problémák kezelése

Elvárások:

- 1-2 éves tapasztalat IBM technológiák használatában
- JAVA Alapú Web Alkalmazás Kiszolgálók (Apache Tomcat, WebSphere Application Server) területén szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Relációs Adatbázisok alapismerete (IBM DB2, Oracle, MS SQL)
- Alap Microsoft alapú környezet és Windows kiszolgálók ismerete (Active Directory; DNS)

Amit kínálunk:

- Megbízható, multinacionális háttér
- Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
- Modern munkakörnyezet, fiatalos nemzetközi csapat
- Folyamatos tréningek
- Nemzetközi projektekben való részvétel

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a