www.cvonline.hu

Hybris fejlesztő – INTS/14/46

  • A hirdetés 11 napja lejárt

Partnerünk egy német területre szolgáltató fejlesztő vállalat, ahol a munkaidőd egy részét (20-30 %) Németországi utazással töltheted, illetve home officból is dolgozhatsz.

A budapesti csapat fejlődéséhez

Hybris fejlesztőt

kerestetik – INTS/14/46

Feladat:

  • A kolléga felelős a Hybris alapú eCommerce rendszer fejlesztéséért, testreszabásáért és karbantartásáért a megbízó részére.
  • Frontend, UI fejlesztésekben aktívan részt vesz annak érdekében, hogy az ügyfél elégedett legyen.
  • Folyamatos kapcsolatban van a német megbízói oldallal.

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves tapasztalat Java programozásban, ebből legalább 1-2 Hybris programozói tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Hybris ismeret
  • Frontend / UI (html, css, javascript) tapasztalat
  • Fejlesztői tool-ok ismerete: JIRA, Confluence, Bamboo, Stash
  • Csapatjátékos és rendszerszemléletű beállítottság
  • Magas szintű motiváció, tanulásra való folyamatos törekvés
  • Egyedülálló és proaktív munkavégzés

Előny részedről:

  • Angol nyelvtudás

Előny a munkakör részéről:

  • Megfelelően megfizetik a munkádat
  • Bónusz rendszer – fizetés 25 %-a, amit a saját célkitűzéseid mentén érhetsz el
  • Home Office lehetőség
  • Külföldi kiküldetések
  • Jó fej kollégák
  • Fejlődési lehetőség, akár hivatalos képzések keretében is

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltetet érdeklődéseset az ajánlat, jelentkezz!

A Te tanácsadód Ling Dóra lesz

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő