www.cvonline.hu

HW közeli SW fejlesztő mérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.05.24.
Jelentkezési határidő: 2017.06.06.
Hirdetés azonosító: 1090498
lejárt

Multinacionális autóipari partnerünk innovatív komponenseket, rendszereket és funkciókat fejleszt a járműbiztonság, járműdinamika és ún. vezetést támogató rendszerek területén, melynek célja a járművek biztonságának növekedése és a balesetek súlyosságának enyhítése.

Feladatok:
  • Gépjárművek vezetését támogató radar- és kamerarendszereinek új verzióihoz mérőrendszer készítése
  • Releváns változtatások kiválasztása és feldolgozása, valamint implementálása C++ -ban
  • A radartól / kamerától kapott adatok feldolgozása
  • A konfigurációk különböző verzióinak nyomon követése
  • Radar / kamera online kalibrációja, tesztautó segítségével felvételek készítése
  • Rendszertesztek elvégzése
  • Nemzetközi projekt csapatokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú, az elektronika, távközléstechnika, informatika/információtechnológia, mechatronika területén szerzett végzettség,
  • Magabiztos angol nyelvismeret,
  • Jelfeldolgozó algoritmusok, szabályozási körök ismerete,
  • C, C++ szoftverfejlesztésben való jártasság,
  • Windows és Linux operációs rendszer ismerete.
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, nagyfokú terhelhetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzzal jelentkezzen a hays.hu weboldalon.

Munkavégzés helye: Budapest