www.cvonline.hu

HVAC Rendszergazda

  • A hirdetés 809 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres a Műszaki központ Infrastruktúra területére

munkakörbe.

Felelősségi kör:

  • Géppark felügyelete, beleértve szellőztető és légkondicionáló berendezések (HVAC), folyadékhűtők, tűzvédelmi rendszerek, kazánok, hő központok, távhőrendszerek a reptér teljes területén
  • Fejlesztési feladatok műszaki megoldásának kidolgozása és előzetes becslések készítése
  • Projektek operatív irányítása: ütemterv, kivitelezés minőségének biztosítása, költségterv betartása
  • Pályáztatásokban történő részvétel a műszaki feladat meghatározástól a lebonyolításig
  • Üzemeltetési rendellenességek kivizsgálása és a helyreállítás szervezése
  • Műszaki ellenőri tevékenység
  • Gépészeti rendszerek energia-hatékonyságának növelése
  • Üzemzavar-elhárítás gyökérok-elemzése, helyreállítás felügyelete
  • Karbantartási rendszer folyamatos javítása: műveleti utasítások készítése, javítása, tartalék-alkatrészek meghatározása, tervezés, ütemezés.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • legalább 5 éves kivitelezésben és/vagy üzemeltetésben eltöltött gyakorlat
  • Területileg kiterjedt gépészeti rendszerek terén szerzett jártasság
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Auto-CAD előny)
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Karbantartási módszerek ismerete
  • Előny: kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Előny: korlátozás nélküli felelős műszaki vezetői jogosultság megléte épületgépészeti rendszerekre

Képességek:

  • Önálló, precíz és módszeres munkavégzés
  • Koordinációs készség mátrix szervezetben
  • Több kisebb projekt önálló vezetésére való képesség
  • Dinamikus személyiség
  • Kiváló elemző képesség
  • Dokumentációs fegyelem és szabálykövetés
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével – a lenti e-mail címre várjuk.

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő