www.cvonline.hu

HUZALOZÓ BETANÍTOTT MUNKÁS

  • A hirdetés 1171 napja lejárt

A Schneider Electric Energy Magyarország Kft  a villamos energia szállítás minden szintjéhez kínál rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát, melyeket tervez, gyárt, üzembe helyez és szervizzel.

A Schneider Electric Energy Magyarország Kft  az energiaelosztás teljes termékpalettájával, szervízszolgáltatásaival és a kunszentmiklósi székhelyű gyártóbázisával áll  a vevők szolgálatába.

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft az alábbi munkakörökbe hirdet felvételt:

ELVÁRÁSOK:

  • minimum szakiskolai végzettség (előny: elektronikai, villamossági szakirány)
  • számítástechnikai ismeretek/ számítógép felhasználói gyakorlat előnyt jelent
  • termelőgyárban szerzett tapasztalat előny jelent

KÉPESSÉGEK:

  • Precíz munkavégzés
  • Türelem és jó kézügyesség
  • Alkalmazkodóképesség és rugalmasság

BÉREZÉS:

  • Fix besorolási bér
  • Cafetéria-rendszer
  • Munkaruha-csomag
  • Munkába járás térítése egyéni feltételek szerint

A betanulás 1-4 hónap, amely alatt a jelöltek rajzolvasási, anyag- és technikai ismereteket sajátítanak el valamint gyakorlati foglalkozások során tanulják meg a munkafolyamatot.

A jelöltek kiválasztása személyes elbeszélgetés alapján történik, az alkalmas jelölteket telefonon értesítjük és hívjuk be az elbeszélgetésre.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük juttassa el jelentkezését (szakmai életrajzát és telefonos elérhetőségét) az alábbi címre.

Schneider-Electric Energy Kft  (6090 Kunszentmiklós, Kossuth L utca 60.)

Tel: 06 76 551 214, Fax: 0676 551 204

Helyek Pest
Fejér
Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő