www.cvonline.hu

Hűtőraktáros

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 768271
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal dunakeszi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Mélyhőmérsékletű raktárban raktárosi feladat ellátása
  • Áruátvétel, kiadás irányítása, bizonylatolása, árukészlet kezelése, felügyelete
  • Munkavégzés nyitott rampán, nagyrészt állva történik, valamint
  • -18° C és az alatti tároló termekben való gyakori tartozkodás

Elvárások:

  • Legalább 3 év egybefüggő raktárosi tapasztalat (5 éven belül)
  • Érettségi, raktár-gazdálkodási szakképesítés
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Büntetlen előélet
  • Dunakeszi vonzáskörzetében lakóhely
  • Hétköznapi túlóra vállalása
  • 2 műszakos munkarend

Munkaidő: 7:00-15:00, 10:00-18:00

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • utazási hozzájárulás vagy gépkocsi költségtérítés
  • Cafetéria
  • munkaruha (cipő, meleg kabát, farmer)

Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon regisztrációt követően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.