www.cvonline.hu
Hűtőházvezető (Referenciaszám: PJ2925)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.04.
Hirdetés azonosító: 823753
lejárt

Pest megyei élelmiszergyártással és -forgalmazással foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat határozott időre az alábbi munkakörbe:

Hűtőház vezető

Feladatok:
-vevői kapcsolattartás
-meglévő projektek vezetése
-hűtőházi folyamatok optimalizálása
-audit megfelelőség biztosítása
-biztosítja a raktár és berendezéseinek problémamentes működését
-biztosítja a hatékony munkaidő-és munkaerő gazdálkodást
-ellenőrzi a beosztásokat és a munkaidőkeret hatékony kihasználást
-raktári dolgozók irányítása, folyamatos oktatása fejlesztése
-rendszeres és ad hoc riportok készítése

Elvárások:
- főiskolai vagy egyetemi végzettség
- min. 3-5 éves vezetői tapasztalat
- számítógépes ismeretek (erős excel)
- raktárkezelési és vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- hosszú távú munkalehetőség
- stabil vállalati háttér
- önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:Törökbálint

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Horváth Bence kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Törökbálint