www.cvonline.hu

Hűtőházi toló oszlopos targoncakezelő

  • A hirdetés 374 napja lejárt

A BA-HA-MA’S Kft. az élelmiszer-nagykereskedelmi piac meghatározó szereplője, gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékek nagykereskedelmével, raktározásával és szállításával foglalkozik.

Dunakeszi telephelyére, hosszú távú munkalehetőséget kínál

munkakörbe

Feladatai:

  • toló oszlopos targoncával magas raktári kialakítású tárhelyek áruval való feltöltése,
  • kézi komissiózás,
  • az összeállított áruk csomagolása, egységrakományok képzése,
  • raktárrend folyamatos fenntartása,
  • leltárakban való aktív részvétel.

Jelentkezőkkel szembeni általános elvárásaink:

  • min. 8 általános iskolai végzettség,
  • büntetlen előélet,
  • munkaköri foglalkozás-egészségügyi alkalmasság,
  • terhelhetőség, rugalmasság,
  • pontosság, precizitás,
  • csapatmunkára való képesség,
  • - 18 Celsius fokos hőmérsékleten végzett munkabírás,
  • targoncakezelő - OKJ bizonyítvány
  • A hűtőházi területen szerzett tapasztalat előny!

Amit ajánlunk:

  • Azonnali munkakezdés.
  • Versenyképes javadalmazás, stabilitás, cafetéria.
  • Inspiráló, modern környezet.

A fényképes szakmai Önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő